REKLAMA

Ustka (Poľsko)

Ustka - COLUMBUS

#panoráma
Priamy prenos na január 8, 2017
zobrazenia

Popis

Ak si myslíte, že Ustka sa rovná... prázdnote, veľmi sa mýlite. Ak dodáme, že máme na mysli letné obdobie, nie je to ani chyba, ale ťava. Ustka je nádherné prístavné mesto, ktoré je zároveň kúpeľným mestom. To neznamená, že sa tu môžete stretnúť len so staršími ľuďmi. Nič viac zavádzajúce. Stačí sa pozrieť cez náš fotoaparát na neďalekú promenádu, po ktorej sa prechádzajú mladé opálené telá. Neďaleko pláže si tiež môžete vybrať z ponuky..

Hostinec COLUMBUS je jediným takýmto klimatickým miestom v samom srdci Ustky, hneď vedľa majáka.
Je to reštaurácia so širokým výberom čerstvých baltských rýb a ponukou jedál poľskej a európskej kuchyne. Každý si tu nájde niečo pre seba, počnúc rôznymi chuťovkami - ideálnymi doplnkami k pivu, cez výber rýb, morských plodov, šalátov a polievok, až po pozoruhodné hlavné jedlá.

Hudba v pozadí je vždy príjemná pre ucho - vo vybrané dni sa hrá naživo, a za oknami je jedinečný výhľad - priamo na krásnu promenádu, čo zaručuje, že sa hostia cítia uvoľnene, môžu si oddýchnuť a na chvíľu zabudnúť.

Pozývame vás na kulinársku cestu a na návštevu rôznych zákutí chutí a vôní. Dúfame, že čas strávený v našej reštaurácii vo vás zanechá príjemné a nezabudnuteľné spomienky.

www.columbus.ustka.pl

Počasie
light rain

8°C

USTKA

Mapy
REKLAMA
0 Komentáre

Prihlásenie zapojiť sa do diskusie

REKLAMA

Chat

REKLAMA
Odosielanie správ len prihláseným